This is the last week of competition before the regional meets.

Douglas at Campbell County - Tuesday, February 6:

Wheatland vs. Thermopolis (at Rawlins) - Tuesday, February 6:

Thermopolis at Rawlins - Tuesday, February 6:

Wheatland at Rawlins - Tuesday, February 6: Click here to see results

Cody at Powell - Tuesday, February 6: Click here to see results

Mountain View at Big Piney - Tuesday, February 6: Click here to see results

Glenrock vs. Burns/Pine Bluffs (at Lusk) - Tuesday, February 6: Click here to see results

Wright vs. Burns/Pine Bluffs (at Lusk) - Tuesday, February 6: Click here to see results

Burns/Pine Bluffs at Lusk - Tuesday, February 6:

Glenrock at Lusk - Tuesday, February 6:

Cheyenne Central at Cheyenne South - Wednesday, February 7: Click here to see results

Cheyenne East at Cheyenne Central - Thursday, February 8: Click here to see results

Cheyenne South at Laramie - Thursday, February 8:

Campbell County at Sheridan - Thursday, February 8:

Natrona at Kelly Walsh - Thursday, February 8: Click here to see results

Green River at Rock Springs - Thursday, February 8: Click here to see results

Star Valley at Evanston - Thursday, February 8: Click here to see results

Newcastle/Upton at Wheatland - Thursday, February 8: Click here to see results

Rawlins at Torrington - Thursday, February 8:

Worland vs. Lovell (at Thermopolis) - Thursday, February 8: Click here to see results

Lovell at Thermopolis - Thursday, February 8:

Worland at Thermopolis - Thursday, February 8: Click here to see results

Greybull/Riverside at Cody - Thursday, February 8:

Riverton at Lander - Thursday, February 8: Click here to see results

Lyman at Mountain View - Thursday, February 8:

Wright, Moorcroft and Sundance at Hulett - Thursday, February 8:

Jackson vs. Challis, ID - Thursday, February 8: Click here to see results

Jackson vs. Driggs, ID Teton - Thursday, February 8: Click here to see results

Sheridan at Thunder Basin - Friday, February 9: Click here to see results

Green River at Jackson - Friday, February 9:

Newcastle/Upton at Douglas - Friday, February 9:

Buffalo and Powell at Worland - Friday, February 9:

Thermopolis and Moorcroft at Glenrock - Friday, February 9:

Carbon County Invitational at Hanna - February 9-10:

Team Scores: Cokeville - 172.5...Kemmerer - 155.5...Pinedale - 129...Big Piney - 128...Southeast - 73...Burns/Pine Bluffs - 71.5...Rawlins - 63...Lusk - 59...Wright - 49...Saratoga - 42...Lingle-Ft. Laramie - 31...Wyoming Indian - 19...Shoshoni - 18...Wind River - 15...H.E.M. - 10...Dubois - 4